SARIYER'İN HAFTALIK TEK GAZETESİ sariyerolay.com


Mayıs ayından itibaren yayın hayatına başlayan ve haftada 20.000 adet rekor baskıya sahip olan SARIYER OLAY, Sarıyer ilçesinin tek haftalık yerel gazetesidir. Ulusal gazete boyutunda ve tamamı renkli olmak üzere toplam 16 sayfaya sahip olan gazetemiz, haber ve baskı kalitesiyle birçok ulusal gazeteyi geride bırakmıştır. Gazetemiz, yaklaşık 80.000 - 100.000 kişiye yazılı olarak ulaşmaktadır. İnternet ortamında ise gerek sosyal paylaşımlar, gerekse bize ait internet siteleri (Sarıyer Gazetesi ve Sarıyer Olay haber siteleri + Sosyal medya hesap ve gruplarımız) ile farklı kitlelerden on binlerce okuyucuya ulaşmaktayız.


SARIYER OLAY, spordan siyasete, kadından sağlığa, ekonomiden eğitime, doğadan kültür ve sanata pek çok alanda ilgi çekici haberler, özel röportajlar ve köşe yazıları ile her kesime hitap eden bir gazetedir. Gazetemiz, siyasi ve ideolojik bir gazete olmaması sebebiyle, toplumdaki her kesime rahatlıkla hitap edebilmektedir. Gazetemiz ayrıca 750 kişiye (belediye başkanları, tüm siyasi parti ilçe başkanlıkları, il protokolü, İstanbul milletvekilleri, sivil toplum kuruluşları, ilçe genelindeki tüm resmi kurumlara) posta yoluyla ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır. Bununla birlikte de ilçe genelindeki tüm market, restaurant ve sağlık kuruluşlarına da gazetemiz verilmektedir.


SARIYER OLAY ilk sayılarını promosyon amaçlı olarak vatandaşlarımıza ücretsiz olarak ulaştırıyor. Önümüzdeki haftalardan itibaren gazetemiz sadece ABONELERİMİZE özel olarak dağıtılacaktır. Gazetemize abone olan okuyucularımızın kayıp, zayi, işyeri, tebrik, kutlama gibi pek çok ilanı gazetemiz sayfalarında her hafta ücretsiz olarak yayınlanacaktır. Siz de bu ayrıcalıktan yararlanmak isterseniz 0212 242 01 27 numaralı telefondan iletişime geçebilir veya Abone Ol bağlantısından kayıt olarak abonelik başvurusu yapabilirsiniz.